Ana Sayfa Hasta Bezi
Tena Külot Hasta Bezi (30 lu Paket - Medium - 5.5 Damla)
  • Tena Külot Hasta Bezi (30 lu Paket - Medium - 5.5 Damla)
  • Tena Külot Hasta Bezi (30 lu Paket - Medium - 5.5 Damla)
  • Tena Külot Hasta Bezi (30 lu Paket - Medium - 5.5 Damla)
Tena Külot Hasta Bezi (30 lu Paket - Medium - 5.5 Damla)
Ürün Kodu : TENA002       Yorumlar (1)      Yorum Ekle
Marka :  Tena
105.00 TL   Kdv Dahil
-
+

Tena Külot Hasta Bezi (30 lu Paket - Medium - 5.5 Damla)


Tena Külot Hasta Bezi (Medium - 5.5 Damla), kadınlar ve erkekler için tasarlanmış, hem gündüz hem gece kullanım için ideal, yumuşak ve rahat emici külottur. Standart yetişkin bezlerinin aksine, tena proskin pants Emici Külot kuruluk, sızdırma güvenliği ve koku kontrolü sağlamak için nem azaltıcı teknolojilerle üretilmiştir.

Tena Külot Hasta Bezi (Medium - 5.5 Damla) FeelDry Advanced™ teknolojisi sayesinde sıvı, yüzeyden çabucak uzaklaşır ve hızlı emici tabaka çok miktardaki idrarı bile hızlı bir şekilde hapsederek, cildin ıslak kalmasını önler, cilt sağlığının korunmasına yardımcı olur. Tena Külot Hasta Bezi (Medium - 5.5 Damla) Tek kullanımlık emici külotlar olağanüstü emiciliğe sahip dokuma benzeri nefes alabilen malzemelerden üretilmiştir ve tıpkı iç çamaşırı gibi giyilebilir; bu ürün bağımsız ve aktif günlük yaşama uygundur. Tena proskin pants Emici Külotları, çok çeşitli emiciliklerde ve boyutlarda mevcuttur.

  • Cilt Sağlığı için Üçlü Koruma
  • FeelDry Advanced™
  • En iyi duruş için esnek malzemeler

Tena Külot Hasta Bezi Özellikleri

Cilt Sağlığı için Üçlü Koruma Kuruluk, yumuşaklık ve sızdırma güvenliği sağlayan Üçlü Koruma, doğal cilt sağlığının korunmasında yardımcı olur. FeelDry Advanced™ Üst yüzey ve dağıtım katmanı sıvıyı yüzeyden uzaklaştırarak cildin kuru kalmasını sağlar. En iyi duruş için esnek malzemeler Tena Külot Hasta Bezi (Medium) Tıpkı iç çamaşırı gibi bu külot da vücuda oturacak şekilde esneyerek konfor ve güvenlik için sürekli yerini korur. Yumuşak sızdırmaz bariyerler Tena Külot Hasta Bezi (Medium) Ekstra koruma için yumuşak sızdırmaz bariyerlere sahiptir. Nefes alabilen malzemeler Tena Külot Hasta Bezi Cilt sağlığı ve konforu için havanın dolaşmasını sağlayan dokuma benzeri nefes alabilen malzemeler. Skin Health Alliance Onaylı Tüm tena proskin pants ürünleri Skin Health Alliance onaylıdır, yani her zaman cilt dostu olduklarından emin olabilirsiniz. Bu onay belgesi, ürünlerin bağımsız cilt sağlığı uzmanları tarafından, cilt için güvenli olduğunun onayladığına dair iç rahatlığı sağlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir TENA ProSkin ürünleri kanıta dayalıdır ve etkinliği ve hassaslığından emin olmak için dermatolojik olarak test edilmiştir. Koku Nötrleştirici Tena Külot Hasta Bezi (Medium) Kokuları anında ve sürekli olarak nötrleştirir.

5.0
Toplam 1 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Hasan
anneme aldım beğeniyor
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.