Temassız Ateş Ölçer Tavsiye Rehberi

Temassız Ateş ölçer

Korona virüs pandemisi ile neredeyse tüm insanların hayatına giriş yapan temassız ateş ölçer ile ilgili bilgilendirme yapacağımız yazımızda termometre nedir, dijital ateş ölçer, en iyi ateş ölçer gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

 

Temassız Ateş Ölçer Nedir?

Ateş ölçer olarak geçen bu cihaz, sıcaklığı artan nesnelerin bulundukları ortama yaydıkları elektromanyetik dalgaları kullanarak sıcaklık ölçer. Ateş ölçer temassız olduğundan vücuda veya nesneye temas ettirilmesi gerekmez ve kısa sürede ölçüm yapabildiği için kullanımı son derece pratiktir. Ayrıca tek bir kişi tarafından kullanılıp, ölçümü de temassız yaptığı için hastalık bulaştırma riski yoktur.

 

Pandemi döneminde temassız ateş ölçere olan ihtiyacı artırdı. Pandeminin ilk dönemlerinde neredeyse bulmak imkansız olan ateş ölçer fiyatları da bu sebeplerden ötürü arttı. Termometre ihtiyacı ise halen devam ediyor.

 

Doktorların Kullandığı Ateş Ölçer Hangisidir?

Hastanelerde rutin olarak ateş ölçümü yapıldığından birçok tavsiye bulunmaktadır. Hemen her doktorun kullandığı bir marka genellemesi zordur ancak sıklıkla kullandıkları ürünler mevcuttur. Özellikle Nimo Temassız ateşölçer bu noktada öne çıkmaktadır çünkü yerli üretim olması ve teknik servis imkanları gibi olumlu özellikler doktorları bu ürüne yönlendirmiştir.

 

En İyi Ateş Ölçer


Temassız ateş Ölçer Tavsiye konusunda pek çok ürün bulunmaktadır. En iyi ateş ölçer hangisidir diye araştırabilirsiniz, bu konuda dikkat edilmesi gereken hususları aşağıda listeledik.

En iyi Ateş Ölçer Özellikleri Nelerdir?

  1. Doğru ölçüm yapmalıdır.
  2. Hızlı ölçüm yapmalıdır.
  3. Pil yada şarj imkanı kolay olmalıdır.
  4. Işık ve sesli ikaz açma kapama ayarı olmalıdır.
  5. Teknik Servis imkanı olmalıdır.

Temassız Ateş ölçer Nasıl Kullanılır?


Dijital termometrenin kullanımı kolaydır. Bu ateş ölçer temassız olarak kullanıldığından ölçüm yapmadan önce alın, boyun veya bilek bölgeye 10-15 cm kadar yaklaştırılır. Dijital ateş ölçerin düğmesine basılır ve ateş ölçülmüş olur.

 

Temassız ateş ölçer toptan alımları için bize ulaşabilirsiniz. Toplu alımlarda bu ürünleri temin etmekteyiz.

 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.